Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Organizues Valixheje

Organizoni valixhet tuaja dhe shmangni rremujat e teperta gjate udhetimeve.
ëë Shume praktike per te organizuar kepucet gjate udhetimit
ëë Shmang papastertite ne valixhe
ëë Material cilesor dhe rezistent
ëë E pershtatshme dhe per canten tuaj te palestres
ëë Permasat 215 x 290 x 130 mm

L 1,290

Compare
Status: Ka stok
Kodi:organizues-valixheje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Organizues Valixheje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj