Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shikuar së fundi

Furre e vogel me Vatra

Per kuzhina te vogla, vjen ne ndihme kjo furre e vogel sobe, e cila permban 2 vatra elektrike mbi te. Mund te gatuani dhe te piqni njekohesisht.
Fuqia maksimale: 3200W
Kapaciteti: 45 litra
Pajiset me drite brenda furres.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L 17,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Furre e vogel me Vatra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj