Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Vrasësh morrash ose pleshtash

Falë ketij produkti me vakum do te largoni morrat ose pleshtat

L 1,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Vrasës morrash ose pleshta

  • Nga zbulimi i hershëm i morrave deri tek kontrollet e rregullta të morrave të kokës, V-Comb është teknika teknologjike më e avancuar e morrave natyrale në treg
  • Falë ketij produkti me vakum do te largoni menjëher morrat ose thërizat.
  • Trajtim natyral për ju dhe të gjithë familjen tuaj.
  • Mund të përdoret dhe për kafshë shtëpiake për pleshtat.

Specifikat:

Dhëmbët e rrumbullakëta prej ëeliku inox me kënde të rregullueshme krehjeje, si dhe një krehër elektronik kompakt dhe ergonomik të krijuar për morra e kokës.

Praktik dhe i sigurt në përdorim.

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj