Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Varëse këpucësh

 

Varësja e këpuceve ka një diazanj të vecantë i cili mund të përdoret jo vetëm për të varur këpucë por gjithashtu mund të përdoret për të varur kravata, shalle, ripa etj..

Mund ta përdorni jashtë ,në shtëpi apo kudo tjetër që ështe e nevojshme.

L 590

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Përdoret për të tharë këpucët, dizajni i këndit lehtëson kullimin e këpucëve/atleteve.
  • Varëse me rrotullim 360ë ne formë ganxhe.
  • Shpejton tharjen e këpuceve dhe nuk lejon deformimin e tyre.

Specifikat

  • Materiali: PP
  • Madhësia: 19.3cm * 19.3cm * 24cm
  • Pesha: 85g / copë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj