Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tostier Irit

Tostier Irit
ë Filloni diten me nje buzëqëshje
ë Argetoni fëmijet tuaj dhe bëjani ushqimin sa më argetues
ëë Do të ndihmojë për të gatuar bukë të shijshme.
ëë Ju mund të merrni feta të pjekura të bukës me një buzëqeshje.
ëë Fuqia 700 w

L 1,890

Compare
Status: Ka stok
Kodi:tostier-irit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tostier Irit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj