Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Tostier

 

  • Super tostjer me pllaka GRILL të cilat nuk ngjisin.
  • Me fuqi prej 800W i cili nxehet në pak sekonda dhe cdo gjë bëhet super shpejt.
  • Pllaka me madhësi 21,5cm X 12,5cmë ku mund të bëni deri ne 2 toste njëkohësisht.
  • Jo vetëm bukën por dhe perimet, qoftet, salcicet ku tostieri i ben në pak sekonda dhe super të shishme.

 

L 1,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Tostiera e duhur.

Përgatisni tost. sandwich ose thekni bukë.

Falë dimensioneve të saj ultra-kompakte, pajisja mund të vendoset kudo.

 

Specifikat

  • DIMENSIONI I PJEKJES [CM] 21,5 X 12,5
  • PLLAKT GRILL
  • FUQIA [W] 800
  • NGJYRA E BARDHE / E KUQE
  • DIMENSIONET [CM] 23 X 22 X 9
  • PESHA [KG] 1.2
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj