Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Tigan kuzhine

Tigan me 4 hapsira ku mund të skuqni 4 vezë në të njëjtën kohë për gjithë familjen tuaj.

Për tiganisjen e vezëve, sallamit dhe proshutës të gjitha në një tigan.

E sigurt dhe e shëndetshme, të lehta për tu gatuar, pastrohet lehtë dhe kurseni kohen.

 

 

L 1,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 

Tigan me 4 hapsira ku mund të pregatisni sa më shpejt omletën për fëmijet dhe burrin tuaj.

1. E përsosur për skuqje ose ushqime të shëndetshme.

2. Për tiganisjen e vezëve, sallamit dhe proshutës të gjitha në një tigan.

3. Tigani është bërë nga aliazh alumini dhe druri, jo ngjitëse dhe pastrohet lehtë.

Specifikimet:

  • Ngjyra: e zezë Gjatësia e dorezës: rreth 19.3cm
  • Madhësia e një vrime të vetme: rreth 8.8x2cm
  • Madhësia totale e gjatësisë: rreth 18,7 cm
  • Llojet: 1 (seksion gazi), 2 (zjarr i hapur)
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj