Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Thekëse buke

  • Thekëse buke First Austria FA-5368-4.
  • Thekni 2 feta në të njëjtën kohë madhësia e ëarë për feta deri në 25 x 12 cm me gjerësi XL prej 4 cm.
  • Material celik inox për ngrohje dhe thekie të shpejtë të bukës.

 

L 2,590

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 

Thekësia e bukës vjen me gjërësië për bukë të thekur në mënyrë të barabartë.

Edhe feta të mëdha buke futen në vendin e gjatë.

Trajtimi është aq intuitiv dhe i thjeshtë sa është një kënaqësi e vërtetë.

Specifikat

  • Madhësia 2 fetë
  • Fuqi [W] 750 – 900
  • Celiku inox
  • Ngjyre e bardhë
  • Tensini [V] 220-240
  • Përmasat [CM] 39 ë 12.5 ë 20.5 cm
  • Pesha [KG] 1
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj