Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Tharëse flokësh

 

 • Tharëse flokësh 2200 W me 3 nivele temperature dhe 2 nivele shpejtësie.
 • Për flokë të drejtë në kaëurrela ose anasjelltas.
 • Qoftë floku i trashë apo i imët, i shkurtër apo i gjatë – zbut flokët kokëfortë, dhe ju jep shkëlqim.
 • Mbyllja automatike në rast të mbinxehjes.

L 2,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Tharëse flokësh profesionale me funksion jonizik.

Tharësia ofron një fuqi tepër të fortë me 2200 w.

Gryka shtesë e ngushtë e stilit dhe funksioni Cool Shot për rregullimin e modelit të flokëve sigurojnë një stilim preciz.

Filtër ajri të lëvizshëm dhe pastrohet lehtë, pezullim praktik, mbrojtje nga mbinxehja dhe kabllo të gjatë 1.95 metra.

Specifikat

 • Fuqia [W] 1850-2200
 • 3 nivele nxehtësie
 • 2 nivele shpejtësie
 • Funkison i jonizuar
 • Grep për të varur
 • Ngjyra e zezë
 • Niveli ië zhurmës [DB] 85
 • Dimensionet [CM] 23 X 10 X 26
 • Pesha [KG] 0,75
 • Gjatësia e kabllos [CM] 195
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj