Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Termus elektrk

Termus elektrik per ngrohjen e ushqimit ë.
Termusi mundeson mbajtjen e ngrohte te ushqimit tuaj ne cdo kohe dhe ne cdo vend qe deshironi ta merni me vete ë.
Mhafton ta vendosni ne prize dhe ushqimi juaj do te ngrohet menjeher sikur te ishte i sapo gatuar
ë Materil Plastik

L 1,490

Bli tani
Compare
Status: Ka stok
Kodi:apple-macbook-pro-mf841hna-13-inch-laptop

Përshkrim

Termus elektrik per ngrohjen e ushqimit
Termusi mundeson mbajtjen e ngrohte te ushqimit tuaj ne cdo kohe dhe ne cdo vend qe deshironi ta merni me vete

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Termus elektrk”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj