Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Termus elektrik

Termus elektrik per ngrohjen e ushqimit
Termusi mundeson mbajtjen e ngrohte te ushqimit tuaj ne cdo kohe dhe ne cdo vend qe deshironi ta merni me vete
Mhafton ta vendosni ne prize dhe ushqimi juaj do te ngrohet menjeher sikur te ishte i sapo gatuar
ë Materil Inox

L 1,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok
Kodi:smartphone-6s-64gb-lte

Përshkrim

Termusi mundeson mbajtjen e ngrohte te ushqimit tuaj ne cdo kohe dhe ne cdo vend qe deshironi ta merni me vete

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Termus elektrik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj