Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Termus Elektrik

Ruani ushqimet dhe ngrohini ato ne te njejten kohe me termusin e ri elektrik.
ëë E pershtatshme per te marre ushqimin me vete ne pune apo ne udhetime
ëë Ngroh ushqimin tuaj ngadale dhe ne menyre te ekuilibruar
ëë I perbere nga material rezistent celiku qe mban ushqimet ngrohte
ëë Kurseni para duke marre dreken me vete dhe duke ngrene shendetshem
ëë Permasat 24 x 17 x 10.2 cm
ëë Fuqia 45 Watt
ëë Eshte ideale per perdorim te perditshem

L 2,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok
Kodi:termus-elektrik

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Termus Elektrik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj