Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Termus

E domosdoshme sidomos per kete kohe
Termus inoxi ku mund te mbash lëngje të ftohtë dhe të nxehtë ne cdo kohe
ë kapacitet 1.0 L
ë Material inoxi
ë Mund ta maresh me vete kudo

L 1,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:termus-3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Termus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj