Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Tavolinë multifunksionale

Tavolin multifunksionale nuk duhet të mungojë në shtëpin tuaj.

Tavolina me lartësi mesatare është e shkëlqyeshme për tëu përdorur në shtrat.

L 1,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Tavolinë multifunksionale

  • Tavolin multifunksionale nuk duhet të mungojë në shtëpin tuaj.
  • Tavolina me lartësi mesatare është e shkëlqyeshme për tëu përdorur në shtrat.

Specifikat:

  • Mund të përdoret si tabaka për shërbimin e ushqimit, tryezën e mëngjesit etj..
  • Por mund ta përdorni dhe si tavolinën e laptopit dhe tavolinën e leximit.
  • E përshtatshme për cdoë ambjent dhe shumë funksionale.
  • Materiali: Dru Bambbo
  • Përmasat: 51 x 31 x 23.5 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj