Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Super Oferta 3 ne 1

Tre pajisjet me te domozdoshme per telefonin tuaj vine tani me nje super cmim per vetem 1490 Leke
ë Seti permban: 1 Selfie stick , 1 Powerbank, 1 Pal kufje
ë Powerbank 2600 mAh
ë Selfie stick me fishe dhe buton
ë Kufje me me fishe mjaft cilesore

L 1,490

Bli tani
Compare
Status: Ka stok
Kodi:super-oferta-3-ne-1

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Super Oferta 3 ne 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj