Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Stol për femije

  • Stol për fëmijë me dizanj të vezantë dhe elegante.
  • Vjen në forma të ndryshme kafshesh.
  • Fëmijët juaj të vogël do ta adhurojë në dhomën apo këndin e shtëpisë.

L 2,490

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Stol për fëmijë me dizanj elegant.
  • Më këmbë druri.
  • Praktike në përdorim dhe cilësore.

Specifikat

  • Materiali: Druri
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj