Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Sitemuese për vezët

Sistemoni vëzet në frigorifer.

Mos u shqetësoni më se ato mund të thyhen.

L 890

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Sitemuese për vezët

  • Sistemoni vëzet në frigorifer.
  • Mos u shqetësoni më se ato mund të thyhen.

Specifikat:

  • Kjo organizuese fantastike do tju ndihmoj të organizoni 30 kokrra vezë njëkohësisht.
  • E leht dhe prektike.
  • Materiali: Plastik BPA
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj