Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Shtrydhëse frutash

 • Shtrydhese frutash e shpejt dhe shume e thjeshte ne perdorimin e produktit I cili ben te mundur shtrydhjen e shpejte te frutave.
 • Shtrydhesja ka nje efikasitet te larte,
 • Bën të mundur shtrydhjen e 6 portokalleve.
 • Vepron në 60 sekonda me një rrotullim të menjëhershëm

L 3,500

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Shtrydhësja bën të mundur shtrydhjen me një efikasitet të lartë.
 • I sigurtë në shtrydhje me një kapak të mbyllur që nuk lejon derdhjen e lëngut.
 • Me një proces shtrydhës.
 • Procesin e shtrydhjes së portokallëve e bën shumë shpejt.

 

Specifikat

 • Nje tension 220-240V
 • Nje frekuence 50/60Hz
 • Ka një shpejtesi rreth 90W
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj