Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Shtrydhëse frutash

 • Shtrydhëse frutash profesiolane, nxjerr sasinë maksimale të lëngjeve e vitaminave.
 • Pajisje shumë e nevojshme për tëju plotësuar gjithe dëshirat në kuzhinën e shtëpisëësuaj.
 • Lëngje të shëndetshëm dhe të shijshëm.
 • Shumë e thjeshtë për tëu përdorur, montuar, ëmontuar dhe pastruar.

L 3,790

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Shtrydhese profesionale për të marr me të mirën nga frutat, perimeve dhe bishtajoreve në pije të shëndetshme, që ju mund ti beni pjesë tuajen dhe të familjes cdo dite.
 • Shtrydhëse frutash e perimesh elektrike 2 shpejtësi.
 • Dizajni i mbrojtjes nga mbingarkesa i garanton.
 • Motorr i fuqishem 950W .

Specifikat

 • Fuqia: 950 W
 • Nivele shpejtësie: 2
 • Materiali i sitës: ëelik që nuk ndryshket
 • Ndalim i pikimit: Gotë për lëngun
 • Këmbëza që nuk rrëshkasin
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj