Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Shtrydhese frutash manuale

Produkt ideal për shtëpinë tuaj.

Shijoni lëngjet e shtrydhura në moment të freskëta BIO.

L 1,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Shtrydhese frutash manuale

  • Produkt ideal për shtëpinë tuaj.
  • Shijoni lëngjet e shtrydhura në moment të freskëta BIO.

Specifikat:

  • Shtrydhni fruta me lehtësi si: Limoni, portokalli etj…
  • Praktik në përdorim.
  • Pastrohet lehtësisht, pjesët ndahen.
  • Doreza ergonomike.
  • Materiali: Alumin dhe plastik PP
  • Përmasat: 22.7 x 13 x 10.5 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj