Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Shportë frutash me 2 kate

  • Mbajtëse frutash tepër elegante.
  • Me dizanj kaq të vecantë për ti shtuar me shumë bukurI ambientit tuaj.
  • Me 2 kate dhe dizanj të vecantë.
  • Për organizimin më të mirë të kuzhinës suaj.

L 1,790

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Majtëse frutash me 2 kate.
  • Me një formë të projektuar me profesionalizëm dhe punuar deri në detaj.
  • Frutier i përshtatshm për të gjitha llojet e frutave.
  • E lehtë në përdorim dhe higjienike.

Specifikat

  • Material: inoks

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj