Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Set tvolinë&stol

Vjen seti fantastik dhe i përshtatëshëm në ambiemte të ndryshme.

Ideale për kopshtet ose oborret.

L 2,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Set tvolinë&stol

  • Vjen seti fantastik dhe i përshtatëshëm në ambiemte të ndryshme.
  • Ideale për kopshtet ose oborret.

Specifikat:

  • Mund ti merni me vete kudo tshtepi ,plazh ,barbecue etj…
  • Seti përfshin:
  • Tavoline me permasat 41 ë 42.5 ë 43.5 cm
  • Stola 4 copë me permasat 26 ë 23 ë 27 cm.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj