Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Set tiganesh

 • Seti i tiganëve i madh, i mesëm dhe i vogël me madhësi 26, 22, 18 cm.
 • Ky tiganë është krijuar për të punuar si në sobë me korent dhe sobë me gaz.
 • Sipërfaqe gatimi jo ngjitëse, duke ju lejuar të gatuani shëndetshëm pa yndyrë.
 • Dorezat prej gome bakelite do të garantojnë që ajo të mbetet e freskët në prekje gjatë gjithë seancës së gatimit.
 • Pjesa e jashtme është alumini i fortë , jep avantazhin e të qenit i lehtë dhe i qëndrueshëm ndaj ndryshkjes.

 

L 1,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Bërë nga material alumini premium, i qëndrueshëm dhe i besueshëm.
 • Jo ngjitës, i përshtatshëm për të skuqur shumë ushqime, si, vezë, viëi, petulla, etj.
 • Lehtë për pastrim, i përshtatshëm për gatim.

Specifikat

 • Material alumin
 • T1. 26 cm
 • T2.22 cm
 • T3.18 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj