Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Pllakë elektirke Sonifer

Pllaka elektrike fantastike për gatimet e preferuara.

Ideale për shtëpitë e pushimit, merret kudo me vete

L 3,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Pllakë elektrike Sonifer

  • Pllaka elektrike fantastike për gatimet e preferuara.
  • Ideale për shtëpitë e pushimit, merret kudo me vete.

Specifikat:

  • Ideale për cdo gatim.
  • Ju kursen vënd, sepse nuk zë hapsirë.
  • Materiali: Qeramik me cilësi të lartë dhe inox.
  • Arrin temperaturën që dëshironi në mënyrë të menjëhershme.
  • Lehtësisht e pastrueshme.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj