Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Pastruse e dy anshëme për xhama me magnet

Ky pastrues i avancuar i dritareve përdoret për të pastruar në mënyrë efektive si pjesën e brëndshme ashtu edhe atë të jashtme.

Tani mund të pastroni me siguri pjesën e jashtme të dritareve të mëdha

L 2,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Pastruse e dy anshëme për xhama me magnet.

  • Ky pastrues i avancuar i dritareve përdoret për të pastruar në mënyrë efektive si pjesën e brëndshme ashtu edhe atë të jashtme.
  • Tani mund të pastroni me siguri pjesën e jashtme të dritareve të mëdha.

Specifikat:

  • Pastron zonat e vështira.
  • E pajisur me gomina natyrale me magnet të fuqishëm me peshë të lehtë dhe një leckë mikrofibër të larë.
  • Ideal për cdo ambjent.
  • I lehtë në përdorim
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj