Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Paisje për pastrim

Paisje e fantastike për një pastrim të menjëhershëm.

Pastron dhe pjesët më të vështira

L 1,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Paisje për pastrimi për sendet e kuzhinës

  • Paisje e fantastike për një pastrim të menjëhershëm.
  • Pastron dhe pjesët më të vështira.

Specifikat:

  • Rezistent ndaj ujit.
  • Me dy koka në formën e furceve.
  • Kursen energji, përdorimi me bateri.
  • Materiali: Plastik ABS
  • Përmasat: 24.8 x 16 x 6cm.

 

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj