Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Paisje për kokoshkat

Ftoni miqtë dhe argëtohuni duke par filmat e preferuar.

Shijoni kokoshakt nga reahtia e shtëpisë suaj.

L 2,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Paisje për kokoshkat

  • Ftoni miqtë dhe argëtohuni duke par filmat e preferuar.
  • Shijoni kokoshakt nga reahtia e shtëpisë suaj.

Specifikat:

  • Praktike dhe e vogël.
  • Vendosni misrat në vëndin e posacëm dhe pun 5 deri në 7 min kokoshkat do të jenë gati.
  • Nuk ka nevojë për të larë, thjesht fshijeni me një leckë kuzhine ose një leckë të thatë.
  • Kujdes! Fëmijët nuk mund ta përdorin pa mbikqyrjen e të rriturve.
  • Materiali: Plastik ABS
  • Përmasat: 32 x 18.5 x 18.5 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj