Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Paisje për fitnes

Fitnes në shtëpi.

Fitnes bashkë me partnerin tuaj.

Projektuar për të hequr stresi

L 4,490

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Paisje për fitnes, vecanërisht për zonën e barkut

 • Fitnes në shtëpi
 • Mund të ushtroni muskujt e gjoksit dhe barkut.
 • Projektuar për të hequr stresi.
 • Lehtësonëkyëet.
 • Ushtroni forcë, në mënyrë që të mund të bëni shtytje në mënyrë më të efektshme.
 • Ideale për trup tërheqës.

Specifikat:

  • Mund të përdoret nga të dyja palet si nga meshkujt dhe femrat
  • Ruhen kudo.
  • E përsosur për udhëtime.
  • Doreza ergonomike.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj