Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Paisje për bërjen e kokoshave DSP

Shikoni filmin e preferuar dhe ndërkoh shijoni kokoshkat.

Kinemaja vjen në shtëpinë tuaj

Fantastike për shtëpi.

L 3,490

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Paisje për bërjen e kokoshave DSP

  • Shikoni filmin e preferuar dhe ndërkoh shijoni kokoshkat.
  • Kinemaja vjen në shtëpinë tuaj
  • Fantastike për shtëpi.

Specifikat:

  • Ju mund ta bëni dhurat tek miqtë tuaj.
  • Kursim i shpejtë dhe efikas, kursim i energjisë dhe mbrojtje e mjedisit.
  • E lehtë në përdorim.
  • Mund të pastrohet lehtësisht.
  • Mjafton të mbushin vëndin e posacëm me vaj dhe misrat që dëshironi dhe gati.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj