Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Paisje për bërjen e flluskave

Paisje në formën e derkucit për bërjen flluskave.

Fantastike për fëmijët.

Dhurata ideale për të argëtuar fëmijët tuaj

L 1,090

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Paisje për bërjen e flluskave

  • Paisje në formën e derkucit për bërjen flluskave.
  • Fantastike për fëmijët.
  • Dhurata ideale për të argëtuar fëmijët tuaj

Specifikat:

  • Funksionet kryesore ka muzikë, drit LED dhe bërjen e flluskave.
  • Mund të përdoret nga mosha +6 vjjec.
  • Me hapsirë specifike për vëndin e shishes së ujit për flluskat.
  • Me baterië AA
  • Butoni Automatik pë bërjen e flluskave.
  • Materiali: Plastik
  • Përmasat: 13.5 x 9 x 7 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj