Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Organizues për corape

Organizues për corapet fantastik..

Mbani ëorapët tuaja të organizuara dhe së bashku

L 990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Organizues për corape

  • Organizues për corapet fantastik..
  • Mbani ëorapët tuaja të organizuara dhe së bashku.

Specifikat:

  • Ky produkt unik bën të mundur që corapet tuaja mos te humbasin më.
  • 3 hapa të thjeshtë: lani, thani dhe varni në dollap.
  • Corapet kurrë nuk ndahen nga bashkëshortja e tyre.
  • Varëse në formën e këmbëve përshtatet në dollap ose mbi derë.
  • Mund ta transportoni kudo.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj