Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Organizues

 • Organizues lavamani dhe tualeti i përshtatshëm për sende të vogla.
 • Mjaft praktike e vogël dhe nuk zë hapsirë.
 • Berë prej celku inox është i qëndrueshëm, elegant dhe i bukur.
 • Kapacitet i fortë mbajtës, komod për të vendosur sendet.
 • Insalohet lehtë.

L 890

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 

 • Organizues i përshtatshëm për sende të vogla në kuzhinë / banjë, i lehtë për tëu instaluar.
 • Bërë prej ëeliku inox + material ABS
 • I qëndrueshëm. elegant dhe i bukur, me shumë qëllime.

Specifikat

 • Materiali: Metal Materiali: ëelik inox + AB
 • Ngjyra: Argjend, E Zezë
 • Pëmasat: 17.5x10cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj