Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Organizues

Organizues me kate.

Ideal për cdoë ambjent të shtëpisë tuaj.

L 1,490

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Organizues

  • Organizues me kate.
  • Ideal për cdoë ambjent të shtëpisë tuaj.

Specifikat:

  • Kurseni mjaft hapsirë duke organizuar sendet e shtëpisë.
  • Vendoseni në cdo vën që dëshironi.
  • Materiali: Plastik ABS dhe celik.
  • Përmasat: 42.5 x 22.5 x 22.5 cm

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj