Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Organizues

Tani organizimi dhe sistemimi e sendeve tuaja behët në cast dhe është më praktik se asnjeherë.

Shportë praktike 2-katëshe për të ruajtur produktet tuaja.

L 1,790

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Organizues

  • Tani organizimi dhe sistemimi e sendeve tuaja behët në cast dhe është më praktik se asnjeherë.
  • ëShportë praktike 2-katëshe për të ruajtur produktet tuaja.

Specifikat:

  • Përdoret në cdo ambjent
  • Dizajn modern dhe që rrëshket duke u hapur dhe mbyllur lehtësisht si sirtar.
  • Materiali: Plastik ABS
  • Përmasat: ë38 x 33 x 14.6 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj