Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Ore dore shumefunsionale

Nje ore dore qe kyen shume funksione eshte e vertete duhur dhe e pershtatshmeë per femijen tuaj ku ne t perfshihen ditet e javes, sistem alarmi .data etj.

L 990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Ore dore shum funksionale.
  • Kundra ujit
  • Perfshihen ditet e javes, data, sistem alarmi etj
  • Jane vendosur ngjyra te ndryshme dhe te specifikura per te ndricuar naten.
  • Materiali plasike
  • Permasat 24 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj