Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Mprehës thikash

 • ëdo herë që merrni thikën, ajo nuk ka mprehtësinë e duhurë
 • Kjo mprehëse thikash ështe zgjidhja.
 • Falë tehut prej celiku inoks ju do arrni të keni thikat e mprehta në vetem pak ëaste, vetëm me një kalim,
 • Ideale për thika si të reja në kuzhinën tuaj!
 • I shpejtë dhe tepër efektiv.
 • Perfekte për profesionistet dhe amatoret ne kuzhinë.

L 890

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Një pajisje kaq e nevojshme për kuzhinën tuaj.
 • I përshtatshëm për mprehjen e të gjithë llojeve të thikave.
 • Lehtë për të vepruar, të sigurt dhe të besueshëm.
 • Bazë jo e rrëshqitshme dhe një dorezë ergonomike.
 • Perfekt për ëdo kuzhinë!

Specifikat

 • Materiali: ëelik inox
 • I përshtatshëm për: Të gjitha thikat e kuzhinës etj
 • Pesha: rreth 150 g
 • Dimensione: 20 x 6 x 5 cm.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj