Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Mp3 Fm s7

Mp3 per te degjuar muziken tuaj te preferuar
ë Mund ta lidni me blutooth nga telefoni juaj
ë Mund te vendosni usb me muzike dhe te degjoni muzike
ë Pajisja lidhjet nepermjet valeve te fm ne kasetafonin tuaj

L 990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok
Kodi:smartwatch-2-0-lte-wifi-waterproof

Informacion shtesë

Markë

Auris

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mp3 Fm s7”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj