Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Mixer Dore FIRST AUSTRIA

Mixer Dore dhe rrahëse vezësh miksim te përbërësve të ndryshëm.

Ideal për përgatitjen e ëmbëlsirave dhe ushqimeve me shumë

L 2,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mixer Dore FIRST AUSTRIA

  • Mixer Dore dhe rrahëse vezësh miksim te përbërësve të ndryshëm.
  • Ideal për përgatitjen e ëmbëlsirave dhe ushqimeve.

Specifikat:

  • Ju lehteson punën dhe ndihmon edhe në përpunimin e mirë të brumrave të ndryshëm.
  • Pjesët mund të lahen dhe në lavastovilje.
  • Materiali: Plastik dhe inox rezistent.
  • Fuqia: 300W
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj