Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Mbyllese dyersh

Vjen mbyllësia automatike e dyerve.

E lehtë për tu vendosur dhe përdoret për dyer të ndryshme.

Cilesi e lartë me tel ëeliku.

L 1,090

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mbyllës dyersh me sensor.

1. E përshtatshme për dyer të ndryshme si :dyert e zyrave, dyert e brëndshme, dyert e kuzhinës e banjës… etje…

2.Dyer që hapen majtas dhe djathtas.

3.Dyer të jashtme, të brëndshme.

4.I qëndrueshëm ndaj motit,

5. mbyllje automatike e deres

  • Specifikat

Materiali: ABS Madhësia e Produktit (L x W x H): 6.3 x 6.3 x 1.6CM

Litari me tela ëeliku me cilësi të lartë.

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj