Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbulese divani ose kolltuku e dyanshme

Ofron mbrojtje të gjithë divanit apo kolltukut tuaj.

Përfshirë dhe krahët anesor dhe mbështetësen e shpinës nga njollat, qimet e kafshëve, pluhuri apo cdo lloj papastertie tjeter.

L 1,790

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mbulese divani ose kolltuku e dyanshme

  • Ofron mbrojtje të gjithë divanit apo kolltukut tuaj.
  • Përfshirë dhe krahët anesor dhe mbështetësen e shpinës nga njollat, qimet e kafshëve, pluhuri apo cdo lloj papastertie tjeter.

Specifikat:

  • Për shkak të materialit të trashë ajo eshte e papërshkrueshme nga uji cka bën që të mos shqetësoheni më për derdhjen e lëngjeve të ndryshme.
  • Me 2 ngjyra të ndryshme për ta përdorur nga të dyja anet,kafe ose ngjyrë qumeshti.
  • Pastrohet shumë thjesht pasi nuk i ngjit qimet.
  • Lahet dhe ne lavatrice.
  • E madhe për divan tresh
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj