Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbulesa Divanësh Elastike

  • Mbulesa divani elastike.
  • Përshtaten lehtësisht.
  • Vjen në ngjyra të ndryshme dhe modele të ndryshme.

L 2,490

Compare

Përshkrim

  • Mbulesa divani elastike.
  • Përshtaten lehtësisht.
  • Vjen në ngjyra të ndryshme dhe modele të ndryshme.

 

Specifikat

  • Permasat 235-300 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj