Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Mbrojtëse sfungjeri

  • Mbani të sigurtë fëmijën tuaj!
  • Me mbrojtësen e sfungjerit parandaloni dëmtimet e kokës dhe gjurit nga cepat e mprehtë.
  • Instalim i thjeshtë për 1 min.

L 490

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Mbojtëse sfungjeri që mund ta vendosni në ëdo cep.
  • Në skajet e mprehta në tavolina, rafte, karrige dhe mobilje mund të shkaktojnë dëmtime të keqe për fëmijët.
  • Zgjidhja më e mirë është gjithmonë parandalimi!

 

Specifikat

  • Materiali: NBR
  • copë : 4
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj