Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Mbajtëse

Mbajtëse fantastike për tualetin tuaj.

Ndihmon fëmijët e vegjël me hyrje të sigurt në një vaskë të lagësht dhe të rrëshqitshme.

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mbajtëse me ngjitje në murë

  • Mbajtëse fantastike për tualetin tuaj.
  • Ndihmon fëmijët e vegjël me hyrje të sigurt në një vaskë të lagësht dhe të rrëshqitshme.

Specifikat:

  • Për një dush të sigurt.
  • Lehtë për t’u hequr dhe zhvendosur.
  • Me ngjitje.
  • Materiali: Plastik ABS
  • Përmasat: 29.5 x 8 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj