Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Mbajtëse telefoni

Kjo paisje do t’ju ndihmojë të zgjidhni problemin tuaj.

Lini që telefoni juaj t’ju ndjekë, të marrë selfie dhe të mos kërkoni më ndihmë

L 2,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mbajtëse telefoni

  • Kjo paisje do t’ju ndihmojë të zgjidhni problemin tuaj.
  • Lini që telefoni juaj t’ju ndjekë, të marrë selfie dhe të mos kërkoni më ndihmë.

Specifikat:

  • Ndjekjes Smart i integruar, funksioni i xhirimit në shënjestër në kohë reale, ndjek zhvendosjen e objekteve dhe automatikisht kap fotografi dhe video interesante.
  • Rrotullim: 360 gradë
  • I lehtë në përdorim.
  • Vendoset edhe në makinë.
  • Përmasat: 19 x 9.5 x 9.5 cm,

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj