Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Mbajtëse telefoni

 • Një montim i mirë i telefonit në makinë është një lehtësim për të bërë telefonata.
 • Rrotullim 360 gradë, rregulloni lirisht mbështetësin e smartphone-it në këndin tuaj ideal, shikoni me lehtësi në ekranin e pajisjes tuaj.
 • Mbajtëse e rregullueshme për telefonin ne makinë dhe kupa thithëse.

L 890

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Mbajtëse telefoni në makinë.
 • Mbështetëse xhami dhe pllakë universale 2 në 1.
 • Mbajtëse e rregullueshme e telefonit në makinë me kupë thithëse.
 • Ky mbajtës i telefonit të makinës mund të instalohet lehtësisht në xham.
 • Pjesa e brendshme e pirgut është me një sfungjer rezistent ndaj goditjes.
 • Siguron një mbrojtës ekstrem kur ngisni makinën në një frenim të papritur.

 

 

Specifikat

 • Rotacion 360 ë
 • Ngjyra e zezë
 • Gome materiale

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj