Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Mbajtëse qeramike për organizimin e vezëve

 • Shportë kuzhine dekorative për ruajtjen e vezëve.
 • Kjo enë dekoruese është kombinimi perfekt i bukur dhe praktik.
 • Mund të përdoret si një zbukurim i lezetshëm në formë pule ose një hapësirë për ruajtjen e vezëve..

L 1,890

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Shportë e fortë, e qëndrueshme në përdorim.
 • Një aksesor kuzhine fantastik dhe shumë i bukur.
 • Shporta ëështë shumë e përshtatshme për ruajtjen e frutave, vezëve, perimeve, etj.
 • Stili i thjeshtë, me një punim të imët shumë elegant e bëjnë të përshtatshme për cdo lloj ambienti.
 • Mbajtëse vezësh qeramike.

Specifikat

 • Materiali: qeramike + hekur
 • Lloji i metaleve: hekur
 • Madhësia: 12 X 22cm
 • Pesha: 1.5 kg
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj