Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Mbajtëse për rroba

Mbajtëse fantastike me dru Bmboo.

Tepër modrne për tju dhën stil tjeteër ambjentit tuaj.

L 3,690

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mbajtëse për rroba

  • Mbajtëse fantastike me dru Bmboo.
  • Tepër modrne për tju dhën stil tjeteër ambjentit tuaj.

Specifikat:

  • Perfekte dhe për shtëpitë e pushimit.
  • Montohet dhe cmontohet sa herë të dëshironi.
  • Organizoni veshjet tuaja.
  • Materiali: Dru Bamboo
  • Përmasat: 165 x 100 x 35 x 29 cm.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj