Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Mbajtëse porcelani

 • Set porcelan në formë katrrore 3në1 me kapak dhe me luge brënda.
 • Vjen me një dizanj mjaft dekorativ.
 • Një aksesor kaq i nevojshëm në kuzhinën tuaj.

L 1,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Set me 3 mbajtëse kaq i vecantë.
 • ëPër kafe, sheqer dhe caj apo tjetër.
 • Material porcelani me një dizenjo tepër dekorative në formë katrrore.
 • Vijnë të vendosura në një mbajtëse prej porcelani për më shumë hijeshi në kuzhinën tuaj!

 

Specifikat

 • Kapaciteti: 201-300ml
 • Materiali: Porcelan
 • Përmasat: 33.2 X 10.5 X 3.3cm
 • Ngjyra: e bardhë, e kuqe, blu
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj