Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Mbajtëse muri në formë Nusepashke

Organizues fantastik i vogël dhe kaq praktik në formën e nusepashkës.

Ideal për cdo ambjent të shtëpisë suaj.

L 990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mbajtëse muri në formë Nusepashke

  • Organizues fantastik i vogël dhe kaq praktik në formën e nusepashkës.
  • Ideal për cdo ambjent të shtëpisë suaj.

Specifikat:

  • Vendosni cdoë produkt që dëshironi.
  • Ngjitet lehtësisht, nuklë shenja në murë.
  • Mund ta përdorni në cdo ambjent.
  • Materiali: Plastik ABS dhe gomë
  • Përmasat: ë14.5 x 13.8 cm
  • 100% cilësi e lartë.
  • Copë 4

 

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj