Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse metalike për rroba

Sistemoni veshjet tuaja me këtë raft.

Pamje mjaft moderne dhe e bukur.

L 2,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mbajtëse metalike për mbajtjen e rrobave

  • Sistemoni veshjet tuaja me këtë raft.
  • Pamje mjaft moderne dhe e bukur.

Specifikat:

  • Ideal për shtëpitë, ose shtëpitë e pushimit.
  • Ka mjaft hapsirë.
  • Lehtësisht i montueshëm.
  • Materiali: Metal rezistent me këmb që nuk rrëshkasin.
  • Përmasat: 150 x 150 x 40 cm.
  • Disponojmë ngjyrën e zezë.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj